Parę słów o mnie

Akademia Anagen została założona w 2015 roku przez Annę Chrostowska. Jej celem było wprowadzenie szkoleń ze stylizacji rzęs i brwi na wysoki poziom, tak by przekazywały nie tylko szeroko pojętą wiedzę praktyczną, ale także holistyczną wiedzę teoretyczną.

Było to małe studio, które z trudem mieściło coraz to większą ilość kursantów. Obecnie wyposażone w przestronną, bogato wyposażoną salę szkoleniową oraz produkty topowych marek w rękach instruktora Anny Chrostowskiej jest idealnym, przyjaznym miejscem dla każdej osoby chcącej wdrożyć się w profesjonalną stylizację oprawy oka

Moim celem jest przekazać szeroką wiedzę jaką posiadam jak największej ilości osób, by mogły pracować efektywnie i bezpiecznie. Zamierzam to realizować wypuszczając cykle szkoleń poświęconych konkretnym zagadnieniom.

Kluczowe jest dla mnie rozwijanie świadomości i wiedzy stylistek rzęs oraz brwi, by mogły wznieść się na wysoki poziom oraz osiągać sukcesy.

Administratorem strony i danych osobowych przekazywanych w jej ramach jest Anna Chrostowska prowadząca działalność zarejestrowaną na dane Anagen Anna Chrostowska pod adresem Białystok 15-204, ul. Sybiraków 16/36, NIP 5423165395.

Masz pytania?

Napisz do mnie!

    Shopping Cart
    Scroll to Top